Barry Skinner Handicap – Saturday 4th May 2019

Elapsed Time/Gap
1. Sam WELSFORD (Ndwacc) SCRATCH 1h47:05 2h17:05
2. Cameron SCOTT (Stgcc) SCRATCH 1h47:05 +0
3. Luke PLAPP (Brun) SCRATCH 1h47:05 +0
4. Tom CHAPMAN (Pacc) SCRATCH 1h47:05 +0
5. Kelland OBRIEN (Stkcc) SCRATCH 1h47:05 +0
6. Tristan SAUNDERS (NCC) SCRATCH 1h47:05 +0
7. Chris LUXTON (NCC) SCRATCH 1h47:05 +0
8. Lewis WALKER U19 (Sccc) 5 MINUTES 1h52:05 +0
9. Matt HUTCHINSON (NCC) SCRATCH 1h47:05 +0
10. Luke WIGHT (Mtgcc) 5 MINUTES 1h52:05 +0
11. Thomas ALLFORD (Mccc) SCRATCH 1h47:05 +0
12. Cameron SPEARS (ACC) 5 MINUTES 1h52:05 +0
13. Amy CURE   F (Mvdcc) 13.5 MINUTES 2h00:35 +0
14. Todd ROLTON (NCC) 13.5 MINUTES 2h00:35 +0
15. Shane JOHNSON (NCC) 10 MINUTES 1h57:05 +0
16. Jack SYKES (NCC) 5 MINUTES 1h52:05 +0
17. Christopher STACK (NCC) 5 MINUTES 1h52:05 +0
18. Gary SMITH (Vlcc) 10 MINUTES 1h57:05 +0
19. Russell GILL (NCC) SCRATCH 1h47:05 +0
20. Kael THOMAS (NCC) 5 MINUTES 1h52:05 +0
21. Brendon DAVIDS (Sth_Africa) SCRATCH 1h47:05 +0
22. Tom KAESLER (KCC) SCRATCH 1h47:05 +0
23. Lachlan GLASSPOOL (Cdcc) SCRATCH 1h47:05 +0
24. Justin GASSNER (NCC) SCRATCH 1h47:15 +10
25. Callum PEARCE (NCC) SCRATCH 1h47:17 +12
26. Mark SAMPSON (Pacc) 5 MINUTES 1h52:35 +30
27. Matthew GASSNER (NCC) SCRATCH 1h47:47 +42
28. Macey STEWART   F (Mvdcc) 13.5 MINUTES 2h01:22 +47
29. Russel CHRISTIE-TAYLOR (NCC) 5 MINUTES 1h52:54 +49
30. Daniel HOLMES (NCC) 13.5 MINUTES 2h01:24 +49
31. Jason THOMASON (NCC) SCRATCH 1h48:04 +59
32. Lucas HOFFMAN (WHY) 5 MINUTES 1h53:29 +1:24
33. Matt DORIAN (NCC) 10 MINUTES 1h58:45 +1:40
34. Dan TATTERSALL U19 (NCC) 18 MINUTES 2h06:53 +1:48
35. Patrick SHARRAD (Aucc) 10 MINUTES 1h59:23 +2:18
36. Jack HOGAN (NCC) 5 MINUTES 1h55:08 +3:03
37. Daniel SIWEK (WHY) 5 MINUTES 1h56:03 +3:58
38. Joseph FITTON (NCC) 18 MINUTES 2h09:22 +4:17
39. Craig BEDDOME   O50 (KCC) 13.5 MINUTES 2h04:52 +4:17
40. Rob GREENWOOD (Pacc) 22 MINUTES 2h13:22 +4:17
41. Eloise VAUGHAN   F (Pacc) 22 MINUTES 2h13:22 +4:17
42. Matt SUMMERS (Cdcc) 22 MINUTES 2h13:22 +4:17
43. Bryan MCINTYRE   O50 (Sccc) 13.5 MINUTES 2h04:52 +4:17
44. Sam ALLEN   O50 (Pacc) 18 MINUTES 2h09:22 +4:17
45. Greg FORD   O50 (NCC) 26 MINUTES 2h17:22 +4:17
46. Shaun JAMES (Mccc) 18 MINUTES 2h09:22 +4:17
47. Tessa KOHN   U19F (Sccc) 18 MINUTES 2h09:22 +4:17
48. Mike ELLEWAY   O50 (WHY) 18 MINUTES 2h09:22 +4:17
49. Scott NEWSTEAD (NCC) 22 MINUTES 2h13:26 +4:21
50. Lee STEVENS (Rivcc) 18 MINUTES 2h09:27 +4:22
51. Con BASTIRAS   O50 (NCC) 26 MINUTES 2h17:27 +4:22
52. Chelsea HOLMES   U19F (Sccc) 22 MINUTES 2h13:27 +4:22
53. Malcolm CLASOHM   O50 (NCC) 18 MINUTES 2h09:27 +4:22
54. Chloe MORAN   F (Cdcc) 13.5 MINUTES 2h05:03 +4:28
55. Scott GOODWIN   U19 (Sccc) 5 MINUTES 1h56:36 +4:31
56. Ash ANKUDINOFF   F (Stgcc) 13.5 MINUTES 2h05:08 +4:33
57. Clint BAMBRICK (Rivcc) 13.5 MINUTES 2h05:19 +4:44
58. Amber PATE   F (NCC) 22 MINUTES 2h14:37 +5:32
59. Breanna HARGRAVE   F (Skinlcc) 13.5 MINUTES 2h06:07 +5:32
60. Paul HEAFT   O50 (Pacc) 26 MINUTES 2h18:37 +5:32
61. Carmelo SCOLERI (O50) 22 MINUTES 2h14:37 +5:32
62. Thomas WILSON (NCC) 18 MINUTES 2h10:37 +5:32
63. Robert GAGGINI   O50 (ACC) 22 MINUTES 2h14:37 +5:32
64. Ken RIDLEY   O50 (Rivcc) 22 MINUTES 2h14:37 +5:32
65. Angus MILLER (Sccc) 5 MINUTES 1h57:47 +5:42
66. Alexandra MARTIN-WALLACE   F (Sunccc) 13.5 MINUTES 2h06:17 +5:42
67. Peter DAVIS (Pacc) 18 MINUTES 2h11:28 +6:23
68. Rohan WIGHT (Scotch) SCRATCH 1h53:43 +6:38
69. Tim DECKER (Bencc) 10 MINUTES 2h03:43 +6:38
70. Kristina CLONAN   F (Sunccc) 13.5 MINUTES 2h07:13 +6:38
71. Godfrey SLATTERY (Mucc) SCRATCH 1h53:43 +6:38
72. Patrick CONSTABLE (KCC) SCRATCH 1h53:54 +6:49
73. Alex KINNANE   O50 (NCC) 10 MINUTES 2h04:11 +7:06
74. Holly CHANCE   F (Pacc) 22 MINUTES 2h17:12 +8:07
75. Stephen MCGLEDE   O50 (PCC) 13.5 MINUTES 2h08:46 +8:11
76. Matthew BIRD (Aucc) 5 MINUTES 2h01:22 +9:17
77. Elliott MURADA   U19 (NCC) 5 MINUTES 2h01:22 +9:17
78. Sequoia FRAHN (Rivcc) 10 MINUTES 2h17:21 +20:16
79. Ian TAYLOR   O50 (CA) 30 Minutes (Limit) 2h37:21 +20:16
80. Peter GRIVELL   O50 (NCC) 26 MINUTES 2h33:21 +20:16
81. Tessa MANNING   F (Pacc) 26 MINUTES 2h33:21 +20:16
82. David HABIB (NCC) 22 MINUTES 2h29:21 +20:16
83. Raey DE_ROSS   O50 (Pacc) 30 Minutes (Limit) 2h37:21 +20:16
84. Colin BAZELEY   O50 (NCC) 26 MINUTES 2h33:21 +20:16
85. Nicholas CHABREL (NCC) 13.5 MINUTES 2h20:51 +20:16
86. Andrew VAN_AREND   O50 (NCC) 22 MINUTES 2h29:21 +20:16
87. Mark THOMAS   O50 (NCC) 30 Minutes (Limit) 2h37:21 +20:16
88. Steven NASH   O50 (NCC) 13.5 MINUTES 2h20:51 +20:16
89. Annoushka SCHARNBERG   F (Pacc) 22 MINUTES 2h29:21 +20:16
90. Sueann WOODWISS   F (Pacc) 26 MINUTES 2h33:21 +20:16
91. Christine PAGE   F (Pacc) 30 Minutes (Limit) 2h37:21 +20:16
92. Shawn BUTTERFIELD (KCC) 13.5 MINUTES 2h20:51 +20:16
93. Anthony FOUNDAS   O50 (SC) 26 MINUTES 2h33:21 +20:16
94. Jenny MACPHERSON   F (Pacc) 18 MINUTES 2h25:21 +20:16
95. Madeleine STEELE   F (Pacc) 26 MINUTES 2h33:21 +20:16
96. Brittany PETERSEN   F (NCC) 13.5 MINUTES 2h20:51 +20:16
97. Graeme MOFFETT (NCC) 10 MINUTES 2h17:21 +20:16
98. Brenton THAIN   O50 (NCC) 30 Minutes (Limit) 2h37:21 +20:16
99. Robert SPAVEN   O50 (Pacc) 26 MINUTES 2h33:21 +20:16
100. Ethan BIRRANE   U19 (Sccc) 13.5 MINUTES 2h20:51 +20:16
101. Alasdair MCLELLAN   O50 (Pacc) 18 MINUTES 2h25:21 +20:16
102. Aidan LAMPE   U19 (Pacc) 13.5 MINUTES 2h20:51 +20:16
103. David HARTLAND (NCC) 26 MINUTES 2h33:21 +20:16
104. Natalie MORGAN   F (Skinlcc) 30 Minutes (Limit) 2h37:21 +20:16
105. Greg ORMAY   O50 (Rivcc) 30 Minutes (Limit) 2h37:21 +20:16
106. Alison KENT   O50F (Skinlcc) 30 Minutes (Limit) 2h37:21 +20:16
107. Paul BACKEN   O50 (NCC) 22 MINUTES 2h29:21 +20:16
108. Ella SIBLEY   U19F (Sccc) 18 MINUTES 2h25:21 +20:16
109. Annabel COX   F (Pacc) 18 MINUTES 2h25:21 +20:16
110. Staci MCCUDDEN   U19F (Sccc) 18 MINUTES 2h25:21 +20:16

Comments are closed.